O mnie

kobieca i szczęśliwa

Nazywam się Agnieszka Szumiec. Po wielu latach pracy na stanowiskach zarządzających doszłam do momentu, w którym musiałam dokonać wyboru dotyczącego mojej dalszej drogi zawodowej. Dzięki dużemu doświadczeniu otwierały się przede mną coraz to nowe, interesujące możliwości, jednak tak ważnego wyboru postanowiłam dokonać prosto z serca. W ten sposób narodziła się „Kobieca i Szczęśliwa”. Chcę dawać Kobietom wartość, do której jestem absolutnie przekonana, gdyż powstała ona z prawdziwej pasji i miłości do tego, czym się zajmuję.

Skąd wzięła się u mnie pasja do psychologii odżywiania?

Otóż urodziła się ona z mojej własnej potrzeby. Wiele lat sama miałam problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała i sposób w jaki wówczas sobie z tym radziłam przynosił niewielkie rezultaty a już napewno nie były one stałe.

Przyszedł moment, kiedy poczułam całkowitą rezygnację i zrozumiałam, że moje działania prowadzą donikąd. Zaczęłam szukać własnej drogi do zmiany swojego życia, zapragnęłam pozbyć się tematu nadwagi skutecznie i na stałe co zaprowadziło mnie do zawodu psychodietetyka. Obecnie pomagam Kobietom, które mają podobne problemy do tych, z którymi sama borykałam się przez wiele lat. Dzięki temu, że temat jest mi znany nie tylko z teorii ale także z własnego wieloletniego doświadczenia o wiele łatwiej jest mi porozumieć się z Kobietami. Nasza współpraca przebiega w atmosferze pełnego zrozumienia i dużej serdeczności.

Na przestrzeni lat doświadczyłam ogromnej transformacji z kobiety pełnej kompleksów, niechęci i braku zaufania do samej siebie na Kobietę, która jest świadoma swojej wartości, patrzy z miłośćią na swoje ciało oraz czuje się w nim bardzo szczęśliwa 🙂

Stąd wzięła się nazwa mojej marki, ponieważ chciałabym, by każda Kobieta czuła się “Kobieca i Szczęśliwa”.

Co dla mnie oznacza „Kobieca”?

To niezależność, wrażliwość i głęboki wdzięk. To wewnętrzne piękno, miłość do Siebie i nieustanne poszerzanie świadomości.

Co dla mnie oznacza „Szczęśliwa”?

To głęboka radość życia płynąca prosto z serca, niezależna od czynników zewnętrznych. To Miłość do Siebie a także otaczającego Świata.

Zapraszam Cię więc do mojego świata zdrowego i szczęśliwego życia poprzez świadome odżywianie oraz pracę ze sobą poprzez poznawanie i coraz większe rozumienie Siebie i swoich życiowych schematów.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

W PREZENCIE OTRZYMASZ PREZENT - PIERWSZE PROSTE KROKI DO ZDROWSZEGO JEDZENIA

Udało Ci się zapisać!