OPINIE

Zanim przeszłam przez kurs  “Odstaw diety i schudnij” wydawało mi się, że to kolejny wykład o metodzie cud…  Niestety jak każda z nas, która ma problem z wagą ma dość już  słuchania o ściśle trzymającej się diecie i jej efektach, które są tylko na chwilę.Lecz kiedy codziennie przez 21 dni czytałam o doświadczeniach i wiedzy pani Agnieszki, tym bardziej uświadamiałam sobie na czym polega rzecz. Otóż to, że tak naprawdę nie musimy stosować diety i odmawiać sobie wszystkiego. Sama zaczęłam analizować wszystko i postępować krok po kroku według wskazówek.

Zaczęłam  więc od tego, że  rzuciłam słodycze ale nie tak w stu procentach, ponieważ prawie codziennie zjadam podwójną  porcje  lodów oraz od czasu do czasu kostkę lub dwie gorzkiej czekolady. Następnie jadam wtedy kiedy czuje  głód a nie wtedy kiedy mózg mi podpowiada o spełnieniu swojej zachcianki. Aby zmniejszyć kalorię  zjadam  jabłko lub inny owoc  czy też  warzywa  i to powoduje, że czuje się pojedzona. Kiedy mam  ochotę np. na pierogi ruskie (a dzieje się to dość często) nie odmawiam  sobie lecz  nie zjadam  np. dziesięciu szt. tylko  trzy lub cztery z masłem i cebulą .Chodzi o to, że możemy zjeść wszystko tylko w mniejszych ilościach , ponieważ czy zjemy mniejszą czy większą porcję  to tak naprawdę taki sam efekt  jeżeli chodzi o smak, ale już  nie dla ciała. Napychając się nie zmieniamy nic wręcz przeciwnie  ponieważ  czujemy się źle, a przecież każda z nas chce czuć się dobrze sama ze sobą. Warto więc uświadomić sobie o tym, że nasz wygląd i zdrowie zależy większości od nas samych a jedzenie to nasze uzależnienie. Uważam, że warto zacząć też od tego by zrozumieć, że jesteśmy wspaniałe  wartościowe kobiety, potem określić swoje cele  i krok po kroku iść do przodu.  Po zmianie myślenia oraz sposobu żywienia nie będziemy się martwić o efekt jojo  ponieważ organizm sam się przestawi i nie będzie wymagał  więcej. Mimo, że pierwsze dni nie będą łatwe to pamiętaj, że to tylko przez chwilę. Sama tego doświadczyłam ale dzięki wskazówkom, które przekazała Pani Agnieszka w swoim kursie było mi dużo łatwiej. Zmieniłam wiele nawyków i teraz nie wracam do nich  dzięki temu w ciągu miesiąca udało mi się zrzucić  ok 4 kg i czuję się wspaniale.

Bardzo gorąco polecam przejść przez kurs “Odstaw diety i schudnij” bo daje nam on dużą świadomość tego co jest ważne dla naszego organizmu i naszego samopoczucia.

Name Goes Here

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

W PREZENCIE OTRZYMASZ PREZENT - PIERWSZE PROSTE KROKI DO ZDROWSZEGO JEDZENIA

Udało Ci się zapisać!