kurs online 

“Odstaw diety i schudnij”

 

Nazywam się Agnieszka Szumiec.

 

Stworzyłam kurs, za który wiele dałabym 15 lat temu, kiedy sama miałam problem ze swoją wagą i akceptacją własnego ciała. Gdybym miała możliwość wtedy go przerobić o wiele wcześniej poczułabym się SZCZĘŚLIWSZA I WOLNA.

Więcej o mnie znajdziesz TUTAJ 

CO ZYSKASZ GDY PRZEROBISZ KURS?

 

  • Zyskasz spojrzenie z nowej perspektywy i uzdrowisz swoją relację z jedzeniem,
  • Uwolnisz się od ciągłej “walki” ze swoją wagą i od poczucia winy spowodowanego nadmiernym jedzeniem,
  • Zrozumiesz mechanizmy wpływające na Twoje wybory żywieniowe, dzięki czemu będziesz miała na nie wpływ,
  • Odnajdziesz przyjemność w dbaniu o swoje zdrowie a utrata wagi będzie pozytywnym skutkiem ubocznym.

Zanim przeszłam przez kurs  “Odstaw diety i schudnij” wydawało mi się, że to kolejny wykład o metodzie cud. Jednak dzięki wskazówkom, które przekazała mi Agnieszka w swoim kursie było mi dużo łatwiej. Zmieniłam wiele nawyków i teraz nie wracam do nich  dzięki temu w ciągu miesiąca udało mi się zrzucić  ok 4 kg. bez żadnego wysiłku 🙂 Czuję się wspaniale!

Ewelina

Mój kurs jest właśnie dla Ciebie jeśli:

Z

Jesteś Kobietą

Z

Od lat masz problemy z kontrolowaniem wagi

Z

Często decydujesz się na dietę i później brakuje Ci konsekwencji

Z

Nie czujesz się zbyt dobrze w swoim ciele

Z

Stosujesz diety odchudzające i regularnie ćwiczysz a mimo to nie widzisz rezultatów

Lub po prostu:

Z

Chcesz nauczyć się żyć zdrowo i nie wiesz od czego zacząć

Z

Planujesz rozpocząć zdrową dietę i chcesz przejść przez etap przygotowania by później działać konsekwentnie i mieć konkretne rezultaty

CZY PRZYNJAMNIEJ JEDNO Z POWYŻSZYCH ZDAŃ DOTYCZY WŁAŚNIE CIEBIE?

na czym polega kurs “odstaw diety i schudnij”?

Z

Kurs zawiera 21 mini e - booków pdf oraz nagrań audio. Przez 21 dni codziennie otrzymasz komplet inspirujących materiałów,

Z

Kurs podzielony jest na 3 części: ŚWIADOMOŚĆ, UWAŻNOŚĆ ORAZ PRAKTYKA,

Z

W czasie trwania kursu otrzymasz moje indywidualne wsparcie oraz możliwość indywidualnego kontaktu poprzez e - mail,

Z

Do każdej lekcji otrzymasz BONUS w postaci przepisu na proste, zdrowe i pyszne danie.

Kurs zwiększył moją świadomość na temat odżywiania i zwrócił uwagę jakie nawyki w codziennym żywieniu z łatwością można zmienić na zdrowsze, na które sama nigdy nie wpadłam.

Paulina

ważne informacje dotyczące kursu:

  • Nie usłyszysz ode mnie żadnych nakazów i zakazów dotyczących jedzenia,
  • Nie ułożę też dla Ciebie jadłospisu, gdyż jestem zwolenniczką jedzenia intuicyjnego,
  • Otrzymasz ode mnie mnóstwo wskazówek dotyczących tego co warto jeść by odżywić organizm i nie przytyć,
  • Nie będę wysyłać Cię na siłownie i zmuszać do karkołomnych ćwiczeń,
  • Mój kurs jest po to, by pomóc Tobie uzyskać jak najlepsze rezultaty, ale zależą one głównie od Ciebie i poziomu Twojego zaangażowania,

Poznaj mnie

Nazywam się Agnieszka Szumiec. Jestem kobietą, która w swoim życiu dokonała wiele zmian oraz podjęła kilka bardzo dużych decyzji. Wszystko po to by dojść do momentu, w którym jestem obecnie, by poczuć się głęboko szczęśliwą osobą, która zna swoją wartość i potrafi kontrolować własną rzeczywistość.

Przez wiele lat borykałam się z nadmiarem kilogramów, a co gorsza
z brakiem samoakceptacji i niskim poczuciem własnej wartości. Przeczytałam mnóstwo książek i ukończyłam wiele kursów by znaleźć odpowiedź na pytania, dzięki którym mogłam pomóc sobie. Obecnie jestem pewną siebie, silną Kobietą 🙂 Dziś wiem, że posiadam umiejętność, dzięki której mogę pomagać innym Kobietom uaktywnić Ich uśpioną kobiecą moc.  Czuję w sercu, że chcę dzielić się tym, czego sama doświadczyłam, dzięki czemu poprawiłam jakość swojego życia.

Doświadczenie nie jest tym, co się człowiekowi przytrafia, lecz to, co on z tym zrobi.

Aldous Huxley

OPINIE

Zanim przeszłam przez kurs  “Odstaw diety i schudnij” wydawało mi się, że to kolejny wykład o metodzie cud. Niestety jak każda z nas, która ma problem z wagą ma dość już  słuchania o ściśle trzymającej się diecie i jej efektach, które są tylko na chwilę. Jednak dzięki wskazówkom, które przekazała mi Agnieszka w swoim kursie było mi dużo łatwiej. Zmieniłam wiele nawyków i teraz nie wracam do nich  dzięki temu w ciągu miesiąca udało mi się zrzucić  ok 4 kg. bez żadnego wysiłku 🙂 Spojrzałam na temat odchudzania z zupełnie innej perspektywy i było to dla mnie bardzo odkrywcza. Czuję się wspaniale!

Ewelina

Problem z wagą towarzyszył mi właściwie od zawsze. Wiele razy stosowałam diety odchudzające, czasem na własną rękę ale korzystałam też z pomocy specjalistów. Zazwyczaj pozbywałam się mniej lub więcej kilogramów ale one zawsze wracały. Po kursie uzyskałam zupełnie inne spojrzenie, zrozumiałam, że dieta odchudzająca nie pozwoli mi pozbyś się problemu na zawsze. Od tej pory czuję się szczęśliwsza ponieważ niczego sobie nie zabraniam a mimo to odzyskałam kontrolę nad swoją wagą i samopoczuciem.

Jolanta

Kurs zwiększył moją świadomość na temat odżywiania i zwrócił uwagę jakie nawyki w codziennym żywieniu z łatwością można zmienić na zdrowsze, na które sam nigdy nie wpadłam. Analizy psychologiczne w tym kursie pokazały mi jak moje dzieciństwo wpłynęło na złe odżywianie w życiu dorosłym a przecież świadomość to duża część sukcesu. W nawyku mam już analizę, czy tak naprawdę jestem głodna i potrzebuję odżywić organizm, czy tylko potrzebuję zajadać emocje, wtedy sięgam po tajemną moc „mojej świętej przestrzeni” Skutecznie mnie Pani odstraszyła od restauracji, haha. Natomiast „taktyka opóźniania” jest mi bardzo pomocna, większość częstujących po dwóch próbach odpuszcza.

Paulina

Dlaczego masz wybrać właśnie mój kurs?

Z

Ponieważ powstał w oparciu o moje wieloletnie doświadczenia związane z nadwagą, niskim poczuciem wartości, brakiem samoakceptacji

Z

Ponieważ przez lata zdobywałam wiedzę by pomóc samej sobie i dziś już wiem jakich zmian należy dokonać w swoim życiu by mieć pozytywne rezultaty

Z

Ponieważ swoje doświadczenie podparłam edukacją w zakresie Dietetyki oraz Psychodietetyki

Nie czekaj dłużej. Zacznij nową  ścieżką już dziś!

9 + 8 =

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

W PREZENCIE OTRZYMASZ PREZENT - PIERWSZE PROSTE KROKI DO ZDROWSZEGO JEDZENIA

Udało Ci się zapisać!