kurs online 

“Odstaw diety i schudnij”

 

NA CZYM POLEGA KURS?

  • Po zakupie kursu “Odstaw diety i schudnij” otrzymasz na swoją skrzynkę mailową wstęp do kursu. Od następnego dnia codziennie przez 21 dni otrzymasz na swój e – mail materiał pdf inspirujący do ulepszania Twojego codziennego życia.
  • Każdego dnia zrobisz kolejne kroki, prowadzące do zdrowszego stylu odżywiania.
  • Poznasz proste metody, za pomocą których bez większego wysiłku dokonasz zmian na lepsze w sposobie jedzenia i w Twoim codziennym menu.
  • Uświadomisz sobie schematy, które kierują Twoimi wyborami żywieniowymi by zyskać nad nimi kontrolę i cieszyć się jedzeniem bez poczucia winy.

po co czekać? zacznij żyć zdrowo już od dziś!

Mój kurs jest właśnie dla Ciebie jeśli:

Z

Jesteś Kobietą

Z

Od lat masz problemy z kontrolowaniem wagi

Z

Często decydujesz się na dietę i później brakuje Ci konsekwencji

Z

Nie czujesz się zbyt dobrze w swojej skórze

Lub po prostu:

Z

Chcesz nauczyć się żyć zdrowo i nie wiesz od czego zacząć

Z

Planujesz rozpocząć dietę i chcesz przejść przez etap przygotowania by później działać konsekwentnie i mieć konkretne rezultaty

Za mną nauczysz się:

Z

Jakich zmian powinnaś dokonać by już zawsze czuć się dobrze w swoim ciele

Z

W każdy z 21 dni będziesz robić mały krok oraz utrwalisz te, które już zrobiłaś

Z

Poznasz proste metody, które pomogą Ci bez większego wysiłku zmienić złe nawyki, bez ustalania specjalnych diet, bez większych wyrzeczeń.

gdy ukończysz mój kurs:

  • Zwiększysz swoje poczucie wartości
  • Zwiększysz świadomość własnego ciała oraz mechanizmów, które wpływają na Twoje codzienne wybory
  • Wzmocnisz swoją pewność siebie

Poznaj mnie

Nazywam się Agnieszka Szumiec. Jestem kobietą, która w swoim życiu dokonała wiele zmian oraz podjęła kilka bardzo dużych decyzji. Wszystko po to by dojść do momentu, w którym jestem obecnie, by poczuć się głęboko szczęśliwą osobą, która zna swoją wartość i potrafi kontrolować własną rzeczywistość.

Przez wiele lat borykałam się z nadmiarem kilogramów, a co gorsza
z brakiem samoakceptacji i niskim poczuciem własnej wartości. Przeczytałam mnóstwo książek i ukończyłam wiele kursów by znaleźć odpowiedź na pytania, dzięki którym mogłam pomóc sobie. Obecnie jestem pewną siebie, silną Kobietą 🙂 Dziś wiem, że posiadam umiejętność, dzięki której mogę pomagać innym Kobietom uaktywnić Ich uśpioną kobiecą siłę.  Czuję w sercu, że chcę dzielić się tym, czego sama doświadczyłam, dzięki czemu poprawiłam jakość swojego życia.

Doświadczenie nie jest tym, co się człowiekowi przytrafia, lecz to, co on z tym zrobi.

Aldous Huxley

OPINIE

Zanim przeszłam przez kurs  “Odstaw diety i schudnij” wydawało mi się, że to kolejny wykład o metodzie cud…  Niestety jak każda z nas, która ma problem z wagą ma dość już  słuchania o ściśle trzymającej się diecie i jej efektach, które są tylko na chwilę.Lecz kiedy codziennie przez 21 dni czytałam o doświadczeniach i wiedzy pani Agnieszki, tym bardziej uświadamiałam sobie na czym polega rzecz. Otóż to, że tak naprawdę nie musimy stosować diety i odmawiać sobie wszystkiego. Sama zaczęłam analizować wszystko i postępować krok po kroku według wskazówek.

Czytaj dalej

Ewelina

Kurs zwiększył moją świadomość na temat odżywiania i zwrócił uwagę jakie nawyki w codziennym żywieniu z łatwością można zmienić na zdrowsze, na które sam nigdy nie wpadłam. Analizy psychologiczne w tym kursie pokazały mi jak moje dzieciństwo wpłynęło na złe odżywianie w życiu dorosłym. W nawyku mam już analizę, czy tak naprawdę jestem głodna i potrzebuję odżywić organizm, czy tylko potrzebuję zajadać emocje, wtedy sięgam po tajemną moc „mojej świętej przestrzeni” Skutecznie mnie Pani odstraszyła od restauracji, haha. Natomiast „taktyka opóźniania” jest mi bardzo pomocna, większość częstujących po dwóch próbach odpuszcza.

Paulina

Dlaczego masz wybrać właśnie mój kurs?

Z

Ponieważ powstał w oparciu o moje wieloletnie doświadczenia związane z nadwagą, niskim poczuciem wartości, brakiem samoakceptacji

Z

Ponieważ przez lata zdobywałam wiedzę by pomóc samej sobie i dziś już wiem jakich zmian należy dokonać w swoim życiu by mieć pozytywne rezultaty

Z

Ponieważ swoje doświadczenie podparłam edukacją w zakresie Dietetyki oraz Psychodietetyki

Nie czekaj dłużej. Zacznij nową  ścieżką już dziś!

9 + 6 =

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

W PREZENCIE OTRZYMASZ PREZENT - PIERWSZE PROSTE KROKI DO ZDROWSZEGO JEDZENIA

Udało Ci się zapisać!